DIRECTE VERKOOP, LES LÉGUMES DU MARAIS
Beschrijving
Sinds 1971 zetten Aurore en Jean-Christophe een familietraditie voort die van generatie op generatie werd doorgegeven. De boerderij ligt in Chaillé-les-Marais, tussen Luçon en La Rochelle, en verbouwt seizoensgroenten met een constante focus op kwaliteit.
Gevarieerde, milieuvriendelijke productie
We telen een breed scala aan aardappelen, wortelen, prei, rapen, spinazie, pompoen, sla en vele andere groenten. Onze tomaten en aardbeien, onze specialiteiten, zijn bijzonder populair.
Als onderdeel van ons streven naar duurzame teelt, beperken we het gebruik van chemicaliën om het milieu te beschermen en gezonde, smakelijke producten te garanderen.
Waar kun je ons vinden?
Onze groenten en aardbeien worden rechtstreeks verkocht via een 24-uurs automaat op 17 rue national in Aisne Chaillé-les-Marais, en ook op lokale markten.
Maandag - Jard-sur-Mer
Woensdag - La Rochelle / Marché des Halles
Donderdag - Port Neuf
Zaterdag - La Rochelle / Marché des Halles
Nieuw: seizoensgroente-automaat met zelfbediening (84 rekken). Deze bevat alle groenten van het seizoen, plus aardbeien. Hij wordt elke dag gevuld (behalve zondag). Betaling alleen met creditcard.
- Types : fruit / groenten
- Verkoop bij het pand
Talen
- Frans
Plaats
Bezoek
Talen bezoeken
- Frans
Single
Groepen
Tarieven / uren
Gratis
Wijze van betaling
- Creditcards
- Contant geld
Opening
Het hele jaar geopend