Spectacle “Je repp” d’Angie Degrolard
Beschrijving
Het verhaal begint in maart 2020, in de gangen van het prestigieuze Conservatoire de Paris. Angie maakt zich klaar om voor de jury van de grootste Franse toneelschool te verschijnen.
Haar geheime wapen? „Le Fin diseur“ van Pierre Repp, een virtuoos in het artistiek stamelen. Er tekent zich een onwaarschijnlijke artistieke ontmoeting af, over de tijd heen. Repp en Degrolard, verbonden door een verontrustende synchroniciteit: beiden hebben de tweede ronde van het Conservatorium bereikt. Gescheiden door de tijd, verenigd door de kunst. Wie is er nog nooit over zijn woorden gestruikeld of heeft zijn woorden op een cruciaal moment niet in de knoop zien raken? Deze modderige struikelpartijen maakt Angie Degrolard, een humoriste uit de Vendée, tot een volwaardige kunstvorm. Een talent dat wordt bevestigd door 19 prijzen in 16 humorwedstrijden,
waaronder de Grand Prix van het Festival National des Humoristes in Tournon-sur-Rhône en een nominatie voor de „Auguste de l’humour 2025“.
- Types : voorstelling
Plaats
Tarieven / uren
Gratis
- Tarief per volwassene : 10,00 € - Billets achetés avant le spectacle
- Tarief per volwassene : 12,00 € - Billets achetés sur place
- Kortingstarief per persoon : 5,00 € - Billets achetés avant le spectacle. Tarif réduit pour les - de 18 ans, étudiants, demandeurs d'emplois, bénéficiaires du RSA, personnes en situation de handicap et élèves de l'école de musique intercommunale, sur présentation d'un justificatif.
- Kortingstarief per persoon : 8,00 € - Billets achetés sur place. Tarif réduit pour les - de 18 ans, étudiants, demandeurs d'emplois, bénéficiaires du RSA, personnes en situation de handicap et élèves de l'école de musique intercommunale, sur présentation d'un justificatif.
Wijze van betaling
- Creditcards
- Cheques (bank en post)
- Chèques Vacances
- Contant geld
Opening
| Dagen | Openingstijden |
|---|---|
| Samedi | vanaf 20h30 |