Duo Violoncelle et Accordéon : Voyage au cœur de la Grande Europe

De 04 augustus 2026

LUÇON

1

Duo cello en accordeon: reis naar het hart van Groot-Europa

Beschrijving

De vereniging Musiques Originales de la Grande Europe organiseert een uitzonderlijk concert.

Op het programma staat een uniek duo met Yanis Chambrier, musicus in het symfonieorkest op cello, en Éric Blin, componist van filmmuziek, solist en gastcomponist bij het Orchestre Philharmonique Européen de Paris, op klassieke accordeon. Samen bieden ze een rijk en toegankelijk programma met grote werken uit het Europese repertoire: Vivaldi, Händel, Borodin, Dvořák en andere grote componisten.

Het Ensemble Improvisation wordt gesponsord door de vereniging Musiques Originales de la Grande Europe en viert dit jaar zijn 25-jarig bestaan in de muziekwereld. In de loop van de decennia hebben de vaste leden een groot publiek veroverd in Frankrijk en daarbuiten (Zwitserland, België, Duitsland, Finland, Italië, Canada, de Verenigde Staten, enz.

Het ensemble, dat bekend staat om zijn originele arrangementen en aanstekelijke energie, heeft zich gevestigd als een belangrijke speler op de klassieke muziekscène.

GRATIS TOEGANG (bijdrage gevraagd)

  • Types : concert

Bezoek

Talen bezoeken

  • Frans

Tarieven / uren

Gratis

Opening

De 04 augustus 2026
DagenOpeningstijden
Mardi 17h00 naar 18h15